מידע למשקיע

למה להשקיע איתנו

כישראלים נעדיף ברוב המקרים את הבטוח והמוכר. באופן טבעי, כל אחד מאיתנו יחפש קודם את האפשרות לייצר לעצמו תשואה ממש ליד הבית ואת היכולת לראות את ההשקעה בעיניים. בעשור האחרון חלו עליות מחירים גבוהות למדי בשוק הנדל"ן הישראלי, ששחקו מאוד את התשואה על ההון בהשקעה כזו והפכו אותה להרבה פחות רווחית.

אנו מאפשרים למשקיעים שלנו להגיע לתשואות גבוהות בשוק הנדלן בארץ ובחו"ל זאת עקב יכולות האיתור והניתוח שלנו והנגישות שלנו לפרויקטים ולהזדמנויות שאינן זמינות לרוב המוחלט של המשקיעים. בזאת מומחיותינו.

התשואות

כיום, בישראל התשואות נמוכות ביחס לתשואות שניתן להשיג לעומת פרויקטים בחו"ל על השקעות בעלות אותו פרופיל של סיכון. אך מאידך הקרבה הגאוגרפית, יכולת השליטה שלנו על הפרויקט ועלויותיו מאפשרים למשקיעים שלנו למקסם את התשואות הרבה יותר מאופציות אלטרנטיביות וזאת מבלי להשקיע סכומי עתק הנדרשים לרכישת דירה או נכס מסחרי. אנו נאפשר לכם כמשקיעים להשתתף במיזמים בעלי תשואות גבוהות במיוחד.

הון עצמי

ההון העצמי הנדרש לרכישת נכס בארץ להשקעה הוא באזור ה-40% מערך הנכס - זהו שיעור גבוה מאוד בהתחשב במחירי הנכסים כיום. אנו בונים קבוצות משקיעים אשר יחד, בתנאים אופטימאליים ובפיקוח הגורמים המקצועיים ביותר משתתפים במיזם הנדלנ"י כל אחד לפי חלקו ולפי אפשרויותיו. קבוצות אלו מאפשרות למשקיע נגישות למיזמים גדולים ובתשואות גבוהות אשר באופן פרטי, לא יכול היה להיחשף ולהשתתף בהן.

בירוקרטיה

מילה קטנה שאומרת המון. כמעט כל מיזם נדל"ני בישראל ימצא את עצמו בסבך בירוקרטי של אישורים ותהליכים שיאריכו את משכו ובהכרח יעכבו את קצב "עבודת" הכסף שלו, ההון "ישכב" זמן ממושך בהמתנה לאישורים, ולא יגדיל את עצמו בהשקעה אלטרנטיבית. אנו נקדם את השקעתכם עם מינימום בירוקרטיה ומקסימום אישורים כבר טרום ההשקעה. מיד "כשנקרא" לכסף, הכסף יתחיל לעבוד במיזם ולהשיא תשואה למשקיע.

ניסיון

לELG ניסיון מוצלח ביותר במספר רב של פרוייקטי נדל"ן בהם החברה פעלה והשביחה בשיעורים ניכרים מאוד. ההכרות שלנו עם ענף הנדל"ן, הניסיון, אנשי המקצוע המעולים ויכולת האיתור, הניתוח והפיקוח שלנו מאפשרים לנו להביא להצלחות ניכרות במיזמים בהם אנו מעורבים וללא מקרי כשל.

מדוע השקעות דווקא בנדל"ן
הפכו לציר המרכזי במודל ההשקעות שלנו?

רכישת נכס פיזי

השקעה בפרויקט נדלן ורכישת נדל"ן היא השקעה בנכס מוחשי שלא יכול להיעלם או להימחק כמו מניה, או איגרת חוב שלא תיפרע בגלל הסדר חוב. נדל"ן גם לא יכול "להתקלקל" כמו סחורה מהחי או מהצומח. אין באמור התעלמות מהאפשרות שהנכס ייהרס או יינזק, אך לכל אפשרות כזאת יש מענה תפעולי וביטוחי שההוצאה שלו מגולמת כבר ברווח שלנו כחלק מהתשואה השוטפת.​

צורך קיומי

המין האנושי בחר לגור בבתים מאז שחר ההיסטוריה, כלומר נדל"ן נכנס לקטגוריית "צורך קיומי". הגדרה זו תספק לנדל"ן ערובה לכך שתמיד יהיה לו ביקוש. אנחנו, המשקיעים, נחפש להשקיע במוצרים שיש להם ביקוש גבוה ככל האפשר.

תשואה גבוהה בסיכון נמוך יחסית

כן, בכל השקעה יש סיכון. החוכמה היא למזער את הסיכון ככל הניתן. בהשקעות בנדל"ן ניתן לייצר תשואה על ההון העצמי בסדרי גודל של 4%-10% בשנה ואף יותר. תשואות כאלו, כאשר הסיכונים מגודרים באמצעות בטוחות, נתקשה להשיג באפיקי השקעה אחרים. ניתן אף ליצר תשואות גבוהות מאלו בהשתתפות בעסקאות נדל"ן ספציפיות. ​

עליית ערך

בנדל"ן, בניגוד מוחלט לרוב הדברים שאנו רוכשים לעצמנו בחיים, קיימת תופעה הפוכה של עליית ערך הנכסים. ההיסטוריה (בישראל בפרט) מלמדת כי גם לאחר תקופת משבר שוק הנדל"ן ידע תמיד לתקן את ערכיו. הנכסים חזרו בסופו של תהליך לעלות ואף שברו שיאים חדשים. לעומת הנדל"ן, שאר המוצרים אותם אנו צורכים ביום יום כגון: הרכב החדש, מוצרי החשמל וכו' מאבדים מערכם כל הזמן.

תנו לנו למצוא את ההשקעה הטובה ביותר עבורכם

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם
שאלות ותשובות

אנו ממליצים להצטרף מיידית למאגר המשקיעים שלנו ע"י שליחת בקשה באתר החברה. ההצטרפות מאפשרת לכם לקבל זימון בזמן אמת ומידע על השקעות חדשות שנבחנו בקפידה על ידי צוות המומחים שלנו. אתם מוזמנים לבחור להשתתף בהשקעה המתאימה לכם, ומנהלי קשרי המשקיעים שלנו ילוו אתכם לאורך כל התהליך.

כל הפרויקטים שנבחרו על ידי וועדת ההשקעות והאנליסטים שלנו ואשר מוצעים למשקיעים עברו תהליך ניתוח קפדני, הכולל בין השאר בדיקת נאותות פיננסית תכנונית ומשפטית, בדיקת המיזם והיזם ע"י חברות דירוג בינלאומיות. בחינת הביטחונות בפרויקט, מעורבות הבנק המלווה, היתרי בניה תקפים ועוד.

השאלות שכדאי לשאול הן מהו מסלול ההשקעה המועדף עליכם מבחינת משך הזמן? מהי התשואה הצפויה? ואילו בטחונות יועמדו לרשותכם?  אנו ממליצים לקבוע פגישה עם אחד ממנהלי קשרי הלקוחות שלנו בה ננתח יחד אתכם את מודל ההשקעה הנכון לכם.

 

סכום ההשקעה המינימלי עומד על כ – 100 אלף ש"ח.

משקיעים המעוניינים להשקיע סכומים גדולים יותר יכולים כמובן להשקיע בפרויקט אחד ו/או במספר פרויקטים.

Scroll to Top